دامن ژاکلین

جنس: ژاکارد تن خور: استاندارد قواره: استاندارد طرح: پیله دار باز و بسته شدن: توسط زیپ و دگمه از پشت آستر: ندارد اتوکشی: دارد جزئیات مدل: دارای پیله/دارای زسپ و دگمه از پشت دامن/مناسب ست شدن با اتواع بلوز و شومیز اندازه دامن: قسمت راهنمای انتخاب سایز را بررسی بفرمایید.

430,000 تومان

دامن شلواری رامونا

جنس: نخ پنبه لاکرا دار کشسانی: دارد قواره: متناسب طرح: ساده اندازه دور کمر: اندازه دور کمر در جدول راهنمای سایز بدون احتساب میزان کشسانی  دور کمر میباشد جزئیات مدل: کمر کش/ از زیر شلوارک و از رو حالت دامن و لب چین دار/ و دگمه دار در پهلو/ دارای یک جیب روی دامن اندازه دامن شلواری: قسمت راهنمای...

299,000 تومان

دامن کشمیر

جنس: کشمیر(پشمی) آستر: دارای آستر نخی همرنگ با دامن نرمی و زبری: نرم باز و بسته شدن: توسط دگمه و زیپ از پشت دامن شستشو: فقط خشکشویی اتو کشی: فقط بخار اندازه دور کمر: کشسانی ندارد جزئیات مدل: کمر دکمه دار/دارای پیله از کمر/دارای آستر نخی درجه 1/ قابلیت ست شدن با انواع  شومیز و بلوز قد دامن: قسمت...

319,000 تومان

دامن آمبرودی آلیس

جنس: آمبرودی (خامه دوزی) آستر: دارای آستر نخی همرنگ با دامن نرمی و زبری: نرم جزئیات مدل: کمر کش/دارای چین های ریز از کمر/دارای آستر نخی درجه 1/ قابلیت ست شدن با انواع تاپ و شومیز و بلوز قد دامن: قسمت راهنمای انتخاب سایز را بررسی بفرمایید.

329,000 تومان

دامن سوفی

جنس: آمبرودی(خامه دوزی) نرمی و زبری: نرم آستر: دارای آستر نخی درجه یک جزئیات مدل: کمر کش/آستر دار با آستر نخی/ دارای رنگ بسیار زیبا و مناسب تابستان/ بسیار سبک و خنک قد دامن: قسمت راهنمای انتخاب سایز رت بررسی بفرمایید.

357,000 تومان

دامن السا

جنس: مخمل کبریتی نرمی و زبری: نرم تن خور: متناسب و مینی طرح: ساده با کمر بند طرح دار جزئیات مدل: کمرکش/لبه ی داخلی کمر نوار دوزی شده همرنگ با کمربند/کمربند طرحدار پارچه ای/دگمه های تزئینی از کمر تا انتهای دامن/قابلیت ست شدن با انواع شومیز و بلوز/بسیار کاربردی قد دامن: قسمت راهنمای اندازه را...

289,000 تومان

دامن و دامن شلواری دخترانه

دامن و دامن شلواری دخترانه - گونش کیدز

از محصولاتی که  همیشه مورد پسند دختر خانم هاست  دامن کوتاه مخصوصا دامن توری است. دامن کلوش و کوتاه در جنس های مختلف مثل دامن توری و یا خامه دوزی و دامن کتان و دامن کشمیر تولید میشود که قابل استفاده در روزمره و یا مناسبت های مختلف است. به طور کلی دامن دخترانه مناسب استفاده در فصول مختلف با توجه به جنس پارچه مورد استفاده در ان است. دامن دخترانه به سادگی می توانند با شومیز دخترانه ویا بلوز دخترانه و یک کت و یا جلیقه دخترانه ست شود و یک استایل زمستانی را درست کند. همچنین برای یک استایل تابستانی میتوانیم دامن دخترانه کوتاه را همراه با تاپ و یا یک شومیز دخترانه ایجاد کنیم. از دیگر محصلات پر طرفدار دامن شلواری دخترانه است که قابلیت ست شدن با انواع تاپ، تیشرت، بلوز و شومیز را دارد.  دامن شلواری دخترانه مناسب استفاده در استایل های شیک و روز مره است. دامن شلواری دخترانه میتواند با انواع پارچه های کتان نخ،  کتان و.. تولید شود. دامن و دامن شلواری دخترانه از محصولات دخترانه ای است که همیشه در کمد لباس دختر خانم ها است.

دامن دخترانه مجلسی

به غیر از استایل های روز مره دامن دخترانه از پیشنهاد های همیشگی برای مناسبت ها و عید است. دامن دخترانه مجلسی میتواند دامن کوتاه و یا دامن بلند باشد. این دسته از دامن ها استر دار هستند که ایستادگی زیبایی داشه باشند.به عنوان کامل کننده دامن دخترانه مجلسی میتوانیم از انواع شومیز و کمربند در متناسب استفاده کنیم.

تاپ و دامن  و بلوز و دامن دخترانه

یکی از ست های همه پسند برای دختر خانم ها ست دامن به همراه تاپ دخترانه است که در فصل تابستان بسیار پر طرفدار است. میتوانیم به دامن امبرودی و یا دامن توری و دامن کلوش و پیلی دار برای استایل های تابستانی اشاره کنیم. همچنین ست بلوز و دامن به همراه جوراب شلواری و یک کت ظریف دخترانه میتواند یک استایل برای فصول سرد برای دختر خانم ها به عنوان یک ست شیک ایجاد کند.

دامن شلواری دخترانه

از دسته محصولات پر طرفدار تابستان که مورد پسند از طرف مادر و پدر ها برای استفاده روز مره است میتوانیم دامن شلواری دخترانه را نام ببریم. دامن شلواری کوتاه میتواند از بهترین انتخاب ها برای یک استایل تابستانی به همراه یک تاپ باشد. همچنین دامن شلواری دخترانه اسپورت در رنگ بندی متفاوت به همراه کفش اسپورت و تیشرت دخترانه میتواند یک سن راحت برای استفاده روز مره در پارک و مهد کودک را ایجاد کند.

خرید دامن و دامن شلواری دخترانه از گونش کیدز

برای خرید دامن دخترانه و دامن شلواری دخترانه کافی است با صرف چند دقبقه در سایت گونش کیدز سایز مناسب را انتخاب کرده و سفارش خود را کامل کنید. ست پیشنهادی گونش کیدز برای انواع دامن و دامن شلواری دخترانه  برای کمک به شما در سایت فعال است.

خرید لباس دخترانه - گونش کیدز

برای خرید لباس دخترانه متفاوت مثل دامن و دامن شلواری دخترانه و شومیز و بلوز دخترانه و شلوار و کفش و.. میتوانید از ست های پیشنهادی گونش کیدز استفاده کنید.