یک محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

پافر بریتنی

جنس: شمعی با لایه پشم شیشه آستری: دارد جنس استری: کتان درجه 1 ضخامت: ضخیم جیب: دارای دو جیب  قابل استفاده در جلوی کار طرح: ساده باز و بسته شدن: توسط زیپ و دگمه تن خور: استاندارد قواره: نرمال شستشو: حداکثر 30 درجه سانتی گراد در ماشین لباسشویی جزئیات مدل: یقه ایستاده/ استین حلقه ای/ دارای کش دوزی...

950,000 تومان

سارافون و جلیقه

سارافون دخترانه از محبوبترین و راحتترین پوشاک می‌باشد. سارافون در واقع لباس سنتی روسی است که به مرور زمان در تمام جهان مورد مصرف قرار گرفت.
سارافون ها لباسهای یک تکه ای هستند که معمولا آستین ندارند. گاهی بعضی از سارافونها برای زیبایی بیشتر آستین کوچکی دارند. سارافون ها در مدل های مجلسی، اسپرت و راحتی هستند. از سارافون های محبوب میتوانیم به سارافن لی و سارافون کبریتی اشاره کنیم.

 سارافون دخترانه

سارافون ها معمولا در مدلهای بلند، کوتاه، با جنس کتان، غالبا جلو بست و گاها جلو باز هستند. برخی سارافون ها دارای زیپ هستند. برخی پشت باز، پشت بسته بند دار ، و جیبدار از قسمت جلو هستند. سارافون ها برای فصول مختلف طراحی میشوند. سارافون هایی که پارچه های خنکتری دارند و مناسب فصل بهار و تابستان هستند و یا آنهایی که دارای جنس کشمیر،موهر و پشمی هستند و برای فصل های سرد مانند پاییز و زمستان مناسب هستند. سارافون لی و سارافون کبریتی از انواع پرطرفدار سارافون دخترانه است. 

به طور کلی سارافون ها میتوانند با شومیز و یا تیشرت استین کوتاه و استین بلند ست شوند.

ست سارافون شومیز دخترانه

ست سارافون شومیز از دسته ست های سارافون مجلسی است.ایت ست میتواند قابل استفاده در عید و تولد و مهمانی ها است. ست شومیز سارافون در جنس لینن وکبریتی با دیتیل یقه و اکسسوری مناسب میتواند یک ست چشمگیر شود. 

 جلیقه دخترانه

جلیقه دخترانه معمولا دارای جنس های کتان ،تدی،موهر هستند. جلیقه ها میتواند به صورت رسمی و یا اسپورت یک ست زیبا را کامل کنند. ست جلیقه دامن و ست جلیقه شلوار و یا ست جلیقه پیراهن از ست ها با جلیقه شیک هستند همچنین ست شومیز جلیقه همراه با شلوار جین و یا کتان یک ست اسپورت به حساب می اید. برای ست های مجلسی از جلیقه  استر دار با ایستادگی زیبا معمولا تولید میکنند.

ست جلیقه شلوار و  ست جلیقه دامن و ست جلیقه پیراهن

ست جلیقه شلوار از ست های کاربردی برای فصول خنک تا سرد است. جنس کتان و یا کبریتی جلیقه شلوار ایستادگی  زیبایی به ست بخشیده میتواند مناسب مهمانی ها باشد. همچنین ست جلیقه دامن از ست های پر طرفدار دخترانه است که میتواند با کلاه و بوت یک ست زیبا و شیک به وجود اورد. جلیقه مورد استفاده در ست جلیقه شلوار و جلیقه دامن از نوع جلیقه دکمه دار است.

ست جلیقه پیراهن از ست های امروزی و پرطرفدار از طرف مادر های جوان است. این ست از جلیقه نرم از جنس تدی و پیراهن های کبریتی و یا لینن تشکیل شده است . جلیقه مورد استفاده اکثرا جلیقه بندی است. یک ست مناسب فصل به راحتی میتواند با انواع جلیقه ست شود.

خرید  جلیقه و سارافون دخترانه

به سادگی میتوانید جلیقه و سارافون دخترانه شیک، مد روز و جدید را از فروشگاه اینترنتی گونش کیدز تهیه کنید. کیفیت بالا همراه با رعایت قیمت ارزان یکی از مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی گونش کیدز است. همچنین برای ست کردن جلیقه و سارافون  گونش کیدز انواع شومیز دخترانه و شلوار را تولید کرده است.