متاسفانه هیچ نتیجه‌ای پیدا نشد.

دوباره جستجو کنید

لباس پسرانه

خرید لباس پسرانه از دغدغه های مادر و پدر ها است. یافتن و خرید لباس پسرانه که هم مناسب فصل و مناسبت ها و هم خوش رنگ و طرح و هم راحت باشد و اابته ست کردن انها میتواند از سخت ترین ها باشد.

لباس پسرانه شامل ست پسرانه در قالب لباس راحتی، لباس زیر، لباس مهمانی و انواع اکسسوری مناسب انها است.  به صورت کلی میتوانیم لباس پسرانه را به دو دسته لباس پسرانه اسپرت و راحتی و لباس پسرانه شیک تقسیم کنیم. لباس پسرانه اسپرت شامل انواع تیشرت، بلوز، ست تیشرت و شلوارک، ست بلوز و شلوار، ست جلیقه و شلوارک و انواع شلوار و شلوارک است. این دسته ازلباس پسرانه بیشتر در استفاده روزمره، در حین بازی، مهد کودک، ورزش و .. کاربرد دارد. پارچه مورداستفاده در این دسته لباس ها مخصوصا در ست های راحتی و تیشرت ها نخ پنبه و برای شلوار و سلوارک کتان و لینن است. پارچه انتخابی برای تولید لباس پسرانه اسپرت کاملا ضد حساسیت و راحت است.

لباس پسرانه شیک نیز شامل انواع شومیز و پیراهن پسرانه، ست کت و شلوار،  کت های تک، شلوار های خوش دوخت است. این دسته از لباس پسرانه در عید نوروز ، تولد و مناسبت ها کاربرد دارد. برای ایستادگی بیشتر اغلب از پارچه کتان در تولید این دسته لباس پسرانه استفاده میشود. لباس پسرانه شیک اغلب توسط کراوات و یا پاپیون گاها کلاه های شیک استایل میشود.

خرید لباس پسرانه_ گونش کیدز

برای خرید انواع لباس پسرانه در استایل های مختلف میتوانید با خیال راحت از بابت کیفیت و با بررسی جدول راهنما از سایت گونش کیدز اقدام کنید.