فیلترهای فعال

ست اوزان

 هر سایز: شامل 3 عدد ( پیراهن،بلوز،شلوار) جنس کت: پشمی(بافت) جنس پیراهن: کتان نخ جنس شلوار: کتان طرح کت: بافت طرح دار دو رنگ طرح بلوز: ساده طرح شلوار: ساده تن خور: متناسب باز و بسته شدن کت: توسط زیپ اندازه کمر شلوار: دارای گت قابل تنظیم شستشو: فقط با آب سرد جزئیات مدل: یقه پیراهن مردانه/ یقه کت...

1,450,000 تومان

لباس پسرانه

لباس پسرانه

کار پدر و مادران در انتخاب لباس برای کودکان کار چندان ساده‌ای نیست، مخصوصا اگه تنوع مدل و رنگ و چاپ و طرح زیاد باشد . تنوع در مدل لباس پسرانه زیاد هست از جمله : هودی، پلیور، بلوز، تی‌شرت، پیراهن، کت، سرهمی و جلیقه به همراه شلوار و شلوارک ، پافر و کاپشن و ... . طرح ها و چاپ ها و رنگبندی ها حق انتخاب زیادی به والدین  می دهد.

انواع لباس مدل لباس پسرانه

تنوع در مدل لباس پسرانه این امکان را می دهد که نسبت به هر موقعیت و آب وهوایی لباس مناسب رو بپوشید.برای فصل سرما چطور که کاپشن و پافر و پالتو و انواع کلاه بافتنی مناسب است برای فصل تابستان هم انواع تی شرت و شلوارک و.... مناسب است. برای مراسم رسمی یا مجلسی کت و شلوار و جلیقه و انواع لباس های ست، تی شرت و شلوار برای روزمرگی و اوقات بازی پر کاربرد هست. پدر و مادران می توانند با ست کردن تیکه های مناسب استایل شیک و جذابی ایجاد کنند.