سوالات متداول

🚦 چگونه می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی گونش کیدز پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب، مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید.

🚦 چگونه می توانم قبل از ثبت سفارش از سایز انتخابی مطمئن شوم؟

در صفحه هر محصول یک منو انتخاب سایز بر اساس سن وجود دارد. به علاوه، با کلیک کردن بر روی دکمه “راهنمای سایز” می‌توانید سایز مناسب خود را محاسبه و سپس از منو آبشاری انتخاب نمایید.

🚦 می‌توانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟

در حال حاضر امکان پرداخت درب منزل میسر نمی‌باشد.

🚦 برای خرید از گونش کیدز، حتما باید ابتدا وارد حساب کاربری شوم؟

بله، در هنگام ثبت اولین سفارش و پس از تایید رمز یکبار مصرف ارسالی به شماره تلفن همراه وارد شده، حساب کاربری برای شما به صورت اتوماتیک ثبت خواهد شد.

🚦 اگر از خرید خود بعد از تحویل کالا منصرف شوم می‌توانم آن را برگردانم؟

در صورتی که درخواست مرجوع  کالا ناشی از قصور گونش کیدز باشد, امکان عودتو تعویض میسرخواهد بود ولی اگر درخواست تعویض از بعلت تغییر نظر وسلیقه ی مشتری باشد , به هیچ عنوان امکان پذیر نمیباشد.

🚦 آیا اگر پس از دریافت سفارش، متوجه شوم سایز کالا مناسب نیست،امکان بازگرداندن محصول وجود دارد؟

درخواست بازگشت کالا تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

🚦 بعد از اینکه سفارشم ثبت نهایی شد، چه زمانی می‌توانم آن را تحویل بگیرم؟

ارسال سفارش های شهرستان و تحویل به پست بین 1 تا 4 روز کاری انجام میشود.

🚦 هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

ارسال سفارش‌ها در محدوده تبریز از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرها به واسطه پست انجام می‌شود. هزینه‌ی ارسال برای سفارش‌ها بالای ۴۰۰ هزار تومان رایگان می‌باشد و برای سفارش‌ها زیر ۴۰۰ هزار تومان، قبل از پرداخت استعلام از شرکت پست گرفته می‌شود و بر روی فاکتور محاسبه و دریافت می‌گردد.