تاپ سانی
15

تاپ سانی

جنس: آمبرودی(خامه دوزی) مدل: رومی طرح: طرح خود پارچه تن خور: متناسب قواره: استاندارد آستر: دارد جنس آستر: نخ وال آبرفت: حدود یک سانت ابرفت دارد شستشو: با آب سرد در ماشین لباسشویی جزئیات مدل: مدل رومی و یکطرفه/ دارای بند/ بسیار خنک و سبک/مناسب ست شدن با انواع شلوار یا شلوارک و یا دامن/ مناسب...

340,000 تومان
پیراهن دافنه
17

پیراهن دافنه

جنس: لینن یه همراه نوارهای آمبرودی طرح: نرکیبی لینن با پارچه خامه دوزی همرنگ با پارچه زمینه نرمی و زبری: نرم قواره: متناسب کشسانی: ندارد شستشو: با آب سرد در ماشین لباسشویی باز و بسته شدن: توسط زیپ از پشت کار مدل یقه: از جلو گرد و از پشت مربعی جزئیات مدل: مدل یقه از جلو گرد و از پشت مربعی/ دارای...

550,000 تومان

لباس دخترانه

لباس دخترانه -گونش کیدز

از دغدغه های همیشگی مادر و پدر ها خریداری لباس دخترانه مناسب مناسبت های مختلف در فصول مختلف سال است. لباس دخترانه مناسب که هم مورد پسند پدر و مادر ها از نظر  کیفیت وتناسب  و هم دختر خانم ها از نظر زیبیایی و رنگ بندی باشد. برای دختر خانم اغلب مدل های چین دار و عروسکی در رنگ های شاد ترجیح داده میشود. جنس پارچه مورد استفاده در لباس دخترانه بسیار مهم است چرا که دختر خانم ها پوست لطیف و حساسی دارند. برای تولید لباس دخترانه از لباس زیر دخترانه تا پیراهن استایل های تابستانی و کاپشن و پالتو زمستانی برای استفاده روزمره و هم مناسبت ها از پارچه و اکسسوری با کیفیت و لطیف استفاده میشود.

لباس دخترانه شیک

لباس دخترانه شیک مورد استفاده برای مناسبت های مختلف در طرح و دوخت های مختلف تولید میشود. پیراهن دخترانه،  ست تاپ و شلوارک شیک،  ست شومیز دامن و یا شومیز شلوار و ...  از این دسته لباس دخترانه است.  از موارد همیشه مورد پسند به عنوان لباس دخترانه شیبک برای دختر خانم ها در مراسم های مختلف مثل عروسی و تولد و یا جشن های دیگر پیراهن دخترانه شیک است. این دسته از پیراهن ها میتوانند پیراهن دخترانه بلند و یا پیراهن دخترانه کوتاه در طرح های مختلف باشند. پارچه های مورد استفاده در پیراهن دخترانه مجلسی اغلب تور  ساتن کتان  و حریر است. این پارچه ها در تولید پیراهن دخترانه باعث ایستادگی و دوخت زیبا میشوند. این دسته از پیراهن های دخترانه میتانند با انواع استین های پفی، بلند، چین دار، حلقه ای و استین کوتاه و یا همراه کت تولید شود. پیراهن دخترانه استین پفی از موارد مورد علاقه دختر خانم ها است چرا که استین های پف دار پیراهن ها را شبیه به پیراهن پرنسس ها میکند. . از موارد دیگر لباس ست شیک دخترانه است که  اکثرا به حالت دو تکه کت و پیراهن و یا ست تاپ و شلوارک شیک است. لباس دخترانه شیک در مناسبت های مختلف مثل عروسی و تولد، شب یلدا و عید نوروز مورد استفاده است.

لباس دخترانه اسپرت

لباس دخترانه اسپرت از دسته لباس دخترانه است که برای استفاده روز مره با طرح های مختلف به صورت تک و یا ست تولید میشود. پیراهن های دخترانه اسپرت شلوار و شلوارک ها تیشرت و بلوز ها و ست های راحتی از این دسته هستند. تیشرت های بیسیک با یقه گرد و استین های کوتاه و یا تیشرت دخترانه طرح دار با جنس نخ پنبه و سبک از دسته تیشرت دخترانه اسپورت مناسب استایل های اسپورت و استفاده روز مره است. این دسته از تیشرت دخترانه نخی را میتوانیم با انواع شلوارک و دامن های سبک به همراه کفش های مناسب فصل و کلاه استایل کنیم. تیشرت دخترانه اسپورت برای استفاده روز مره در خانه، مهدکودک  و پارک مناسب است. تونیک دخترانه اسپرت به همراه شلوار و یا شلوارک و کفش های اسپرت میتواند یک استایل کاربردی را بسازد. تونیک دخترانه اسپرت دو رنگ و یا تونیک دخترانه اسپرت  جلو بسته میتواند مورد استفاده استایل های اسپورت قرار گیرد. تونیک دخترانه اسپرت برای استفاده روز مره در خانه و یا پارک مناسب است. شلوار دخترانه اسپرت  از موارد پر طرفدار مخصوصا براس استفاده روز مره در مهد کودک و پارک ها است. این دسته از شلوار دخترانه  میتواند پاکتی و یا دمپا  راسته باشد. ترجیح بر این است که پارچه هایی با دوام بالا و راحت و سبک برای تولید این شلوار ها استفاده شود. شلوار دخترانه اسپرت را میتوانیم با انواع تاپ و تیشرت و کفش های اسپرت و کلاه ست کنیم. لباس راحتی  اسپرت میتواند از دسته لباس راحتی دخترانه تابستانی و یا زمستانی باشد. لباس راحتی  اسپرت شامل بلوز شلوار و یا تیشرت شلوار با جنس تریکو، نخ پنبه و یا دورس برای فصل های سرد سال و انواع تیشرت شلوارک و تاپ شلوارک با جنس نخ پنبه و جودون برای فصل های گرم سال تولید میشود. لباس راحتی اسپرت از دسته لباس هایی است که بسیار مناسب برای ست های خواهر برادری و یا مادر دختری است. این دسته از لباس راحتی  میتواند در پارک ها کوه مهد کودک و.. استفاده شود. رامپر ها با دیتیل مختلف از دسته  لباس راحتی اسپرت است که بیشتر در فصل های خنک سال طرفدار دارد. پارچه مورد استفاده در  لباس دخترانه اسپرت  به علت استفاده  بالا  و روز مره در حین بازی و.. حائز اهمیت است. پارچه مد نظر در این دسته از لباس دخترانه پارچه هایی با کیفیت و دوام بالا و نرم لطیف است.

لباس دخترانه زمستانی

انواع پالتو و کاپشن  دخترلنه در مدل های اسپورت و یا شیک و همچنین هودی، سویشرت، ست های راحتی از جنس دورس و..  از این دسته هستند. موارد زمستانی بیرونی که شامل کلاه و شال و پالتو و کاپشن دخترانه هستند ترجیحا از پارچه های ضخیم در رنگ های شاداب و اکثرا استر کشی شده است. همچنین پیراهن های استین دار به همراه جوراب شلواری و یا جوراب های بلند دذ رنگ و طرح های مختلف از این دسته هستند. شلوار های ضخیم و یا بافت به همراه ست مناسب از لباس دخترانه زمستانی در جنس مناسب نیز در این قالب است.

خرید لباس دخترانه -گونش کیدز

برای خرید انواع لباس دخترانه در مدل و طرح های مختلف به همراه ست های زیبا کافی است وارد سایت گونش کیدز شده و قسمت دخترانه را بررسی کنید.