فیلترهای فعال

صندل رایان رنگی

مدل: نوعی کفش تابستانی است مدل زیره: یکسره  نوع کفی: معمولی نوع بند: قابل تنظیبم نوع باز و بسته شدن: چسبی جنس کفی: فوم با روکش چرم مصنوعی جنس رویه: بزرنت با لایه زیرکاری شده منعطف و نرم جهت راحتی صندل جزئیات مدل: دارای رویه نرم و منعطف از جنس نوار های برزنتی رنگارنگ  با لایه پارچه ای منعطف جهت...

490,000 تومان

صندل رایان جدید

مدل: نوعی کفش تابستانی است مدل زیره: یکسره  نوع کفی: معمولی نوع بند: قابل تنظیبم نوع باز و بسته شدن: چسبی جنس کفی: فوم با روکش چرم مصنوعی جنس رویه: بزرنت با لایه زیرکاری شده منعطف و نرم جهت راحتی صندل جزئیات مدل: دارای رویه نرم و منعطف از جنس نوار های برزنتی با لایه پارچه ای منعطف جهت راحتی کفش...

470,000 تومان
صندل رایان
21

صندل رایان

مدل: نوعی کفش تابستانی است. مدل زیره: یکسره  نوع کفی: معمولی جنس کفی: فوم با روکش چرم مصنوعی جزئیات مدل: دارای رویه نرم و منعطف از جنس نوار های برزنتی با  دوختهای سراسری و چسب دار جهت تنظیم/ بسیار راحت و با دوام و سبک اندازه کفش: قسمت راهنمای اندازه را بررسی بفرمایید.

399,000 تومان

کفش تابستانی،صندل و دمپایی

کفش تابستانی، صندل و دمپایی از دسته‌ کفش‌هایی هستند که باید علاوه بر زیبایی راحتی و انعطاف کافی را داشته باشند.

کفش تابستانی، صندل و دمپایی

کفش تابستانی در هر سنی برای پسران و دختران مورد استفاده قرار می‌گیرد. کفش‌های تابستانی هم می تواند تخت باشد و هم پاشنه‌دار. درحالت کلی کفش‌ها باید استاندارد باشد و راحت مخصوصا کفش‌های تابستانی که در فصول گرم همه روزه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

والدین در انتخاب کفش برای بچه‌ها حساسیت زیادی دارند چون علاوه بر زیبایی باید راحتی و انعطاف لازم رو داشته باشد و همچنین از متریالی تولید شده باشد که پای بچه‌ها عرق نکند.

صندل‌ها هم مانند کفش‌های تابستانی تنوع بالایی دارند ازجمله تخت یا پاشنه‌دار باشند، مدل انگشتی باشند و... . در انتخاب صندل باید دقت کرد تا پای بچه راحتی لازم برای راه رفتن و بازی کردن و... داشته باشد.

دمپایی در هر فصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد، و به دلیل کاربرد زیادی که دارد باید طبی و مناسب پای بچه‌ها باشد.و همزمان زیبایی و ظرافت هم داشته باشد.

خرید آنلاین کفش تابستانی، صندل و دمپایی

انواع کفش تابستانی، صندل و دمپایی را در فروشگاه آنلاین گونش کیدز می‌توانین با خیال راحت از جنس و کیفیت آن خریداری بکنید.مجموعه ی گونش کیدز همواره در تلاش است بهترین محصول را با بهترین کیفیت عرضه کند.