یک محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

صندل چرم طبیعی مانیا

مدل: نوعی کفش تابستانی چرم طبیعی است مدل زیره: یکسره  نوع کفی: چرم طبیعی نوع بند: قابل تنظیبم نوع باز و بسته شدن: چسبی جنس کفی: فوم با روکش چرم طبیعی جنس رویه: تماما چرم طبیعی جزئیات مدل: دارای رویه نرم و منعطف از جنس چرم طبیعی جهت راحتی کفش تابستانی با  دوختهای سراسری و چسب دار جهت تنظیم/ بسیار...

830,000 تومان

کفش تابستانی،صندل و دمپایی

کفش تابستانی در عین زیبایی و راحت بودن  از عرق کردن و بدبو شدن پا نیز جلوگیری می کند و به همین خاطر کفش تابستانی بچه گانه در هواهای گرم از طرف مادر ها پر طرفدار است. امروزه به  این دسته از کفش پسرانه صندل نیز گفته میشود. صندل و یا کفش تابستانی پسرانه در رنگ بندی و مدل های مختلف امروزه در حال تولید و استفاده است. جنس متریال استفاده شده برای صندل اغلب چرم مصنوعی در رنگ بندی مختلف و نود است. هم چنین مدل های پارچه ای طرحدار با دیتیل منگوله و یا شخصیت عروسکی  و.. از مدل های دیگر کفش تابستانی پسرانه است. در تولید صندل انتخاب زیره مناسب و منعطف بسیار حائز اهمیت است. زیره مناسب در تولید کفش تابستانی پسرانه در جلوگیری از پیچ خوردن پا و درد پاشنه پا مورد توجه است. برای راحت پوشیده شدن صندل اکثرا بند های چسبی  مورد استفاده است.

کفش تابستانی پسرانه  از مواردی است که هم در استفاده روزمره و هم استفاده در ایام خاص به عنوان کامل کننده استایل انتخاب میشود. کفش تابستانی برای استفاده روز مره در خرید و یا مهد کودک و حین بازی همراه با ست های خنک در رنگ های متناسب مخصوصا در رنگ های نود مثل کرم و سفید مورد انتخاب است. در استایل رسمی تر نیز صندل ها به رنگ پیراهن هاو شلوارک و یا رنگ متناسب مورد استفاده است.

کفش تابستانی پسرانه در ست های خواهر برادری و یا ست کردن با والدین برای عکاسی و یا مهمانی ها مناسب است.

دمپایی پسرانه

از مواردی که در تهیه دمپایی پسرانه مورد توجه است وزن سبک، مرغوبیت زیره، قابلیت شستشو، کیفیت و.. است. برای تولید دمپایی پسرانه از چرم مصنوعی و پلاستیک و گاها پارچه های کنفی و..استفاده میشود. دمپایی پسرانه در مدل های بندی و لا انگشتی و حوله ای مورد تولید و استفاده هستند. دمپایی پسرانه را بیشتر در منزل و یا استخر و کنار ساحل و یا استفاده روزمره انتخاب میکنیم در صورتی که صندل عم برای استفاده روزمره و هم مناسبت ها مورد مصرف است.

خرید انلاین کفش تابستانی، صندل و دمپایی-گونش کیدز

برای دیدن و خرید انواع کفش تابستانی و دمپایی کافی است وارد سایت شده و با برسی قسمت کفش پسرانه انتخاب و خرید خود را کامل کنید.