ست لباس زیر دخترانه یونیکرن

تعداد در هر بسته: یک عدد زیرپوش و یک عدد شورت اسلیپ اندازه کمر شورت: کمر کش دوزی شده جنس: نخ پنبه طرح: چاپ دار کشسانی: دارد قواره: متناسب تن خور: استاندارد شستشو: شستشو با اب حداکثر 30 درجه سانتی گراد جزئیات مدل: دارای طرح یونیکورن(اسب تک شاخ)  روی سینه / شورت اسلیپ/ بسیار نرم و لطیف اندازه ست...

265,000 تومان

ست لباس زیر خرگوش

جنس: نخ پنبه طرح: چاپ دار کشسانی: دارد قواره: متناسب تن خور: استاندارد شستشو: شستشو با اب حداکثر 30 درجه سانتی گراد جزئیات مدل: دارای طرح چاپ خرگوش  روی سینه / شورت ساده/ بسیار نرم و لطیف اندازه ست لباس زیر: قسمت راهنمای انتخاب سایز را بررسی بفرمایید.

270,000 تومان

ست لباس زیر ساده

جنس: نخ پنبه طرح: ساده کشسانی: دارد قواره: متناسب تن خور: استاندارد شستشو: شستشو با اب حداکثر 30 درجه سانتی گراد جزئیات مدل: پاپیون دار روی سینه و روی کمر شوت/ شورت پادار/ بسیار نرم و لطیف اندازه ست لباس زیر: قسمت راهنمای انتخاب سایز را بررسی بفرمایید.

230,000 تومان

بادی زیر دکمه‌ای دیبا

جنس: نخ پنبه لاکرا دار طرح: ساده برجسته یقه: گرد با لبه چین دار آستین: کوتاه نرم و زبری: بسیار نرم و لطیف جزئیات مدل: دارای کشسانی بسیار بالا/ دارای 3 دگمه در قسمت انتهایی/بسیار نرم و لطیف/ مناسب برای پوشاندن پهلوهای کودکان/قابل استفاده به تنهایی و یا از زیر لباس/مناسب 4 فصل قد بادی زیر دگمه ای:...

188,000 تومان

لباس زیر دخترانه

لباس زیر دخترانه - گونش کیدز

لباس زیر دخترانه

لباس زیر دخترانه  شامل زیرپوش، شورت، انواع بادی و زیر دکمه ای است. بادی و زیر دکمه ای  و زیر پوش نرم دخترانه از لباس زیر های مناسب فصل های مختلف است که قابل استفاده به صورت تکی همراه با دامن ویا شلوارک در فصل  بهار و تابستان و یا زیر لباس برای پوشاندن پهلو ها در فصل پاییز و زمستان است.  شورت بچه گانه چند  نوع دارد که نوع  بلومر (پادار) و ساده از مدل های پرطرفدار و شناخته شده است. به صورت کلی لباس زیر به صورت روزمره استفاده میشود که ترجیح برلباس زیر رنگ روشن و لباس زیر ساده است.

زیرپوش دخترانه

جنس این نوع لباس زیر ها پنبه،نخ پنبه و گاها نخ پنبه لاکرا دار است. پارچه مورد استفاده کاملا نرم و لطیف و ضد حساسیت است. در مدل های آستین حلقه و بندی میباشد.زیر پوش دخترانه ترجیحا استین بندی با یقه مربعی شکل است.این نوع از زیر پوش مناسب برای پوشیده شدن زیر پیراهن و بلوز و تاپ یقه باز و بدون استین است به صورتی که فرم لباس را بهم نمیریزد. همچنین زیرپوش دخترانه استین حلقه ای با یقه گرد مورد استفاده زیر لباس های راحتی و اسپورت می باشد. اکثر اوقات زیرپوش رنک روشن و زیرپوش ساده مورد انتخاب است تا قابل استفاده زیر انواع لباس رنگی را داشته باشد.

زیردکمه ای دخترانه ویا بادی دخترانه

جنس این نوع از لباس زیر ها نخ پنبه و نخ پنبه لاکرادار است .پارچه مورد استفاده دربادی دخترانه دارای کشسانی برای راحت پوشیده شدن است. زیر دکمه ای دخترانه حاوی دو یا سه دکمه برای بسته شدن و فیکس شدن در بدن را دارد. این نوع از لباس زیر ها میتواند بدون استین و یا استین دار باشد و یقه اکثرا به صورت گرد است. زیردکمه ای دخترانه و یا بادی دخترانه قابل استفاده به صورت تکی همراه با دامن ویا شلوار وشلوارک و یا زیر انواع لباس هارا دارد. 

پوشاندن پهلوها با زیر پوش و بادی

یکی از نگرانی های مادر و پدر ها سرما خوردگی کودکان در فصول سرد و خنک سال است.استفاده از زیرپوش و بادی برای پوشاندن پهلو ها مناسب است به طوری که زیر پوش و بادی زیر لباس ها پوشیده و کیپ بدن میشود.زیرپوش نرم باعث گرم نگه داشته شدن کودکان میشود.

شورت دخترانه

شورت بچه گانه چند  نوع دارد که نوع  بلومر (پادار) و ساده از مدل های پرطرفدار و شناخته شده است. مدل پا دار این نوع لباس زیر از طرف مادر ها بسیار پرطرفدار است. جنس پارچه مورد استفاده در این لباس زیر نخ پنبه است. پارچه مورد استفاده در لباس زیر بسیار با دقت انتخاب میشود تا لباس زیر نرم و ضد حساسیت تولید شود.

خرید لباس زیر دخترانه

می‌توانید به سادگی از طریق گونش کیدز برای دختران خود در رده سنی ۲ تا هشت سال انواع لباس زیر را  با مطالعه توضیحات برای اطلاع از مدل و جنس پارچه مورد استفاده و بررسی جدول راهنما سایز برای اطمینان از سایز خریداری کنید.