متاسفانه هیچ نتیجه‌ای پیدا نشد.

دوباره جستجو کنید

نی نی لای لای

در گذشته مادران ما برای اینکه بتوانند کودک را در محیطی آرام و به دور از هیاهوی اطراف قرار دهند، از گهواره های چوبی استفاده می کردند و با تکان دادن آن باعث آرام شدن کودک می شدند و همین تکان خوردن های متناوب باعث خوابیدن کودک و عمیق شدن خواب او می شد. اما این گهواره ها کم کم جای خود را به گهواره های مدرن تر امروزی که به آن ها نی نی لای لای می گوییم دادند. دلیل اصلی این موضوع، ایمنی پایین گهواره های سنتی بود. مهمترین کاربرد نی نی لای لای، خواب و استراحت نیم‌ روزی کودک در کنار والدین است. می‌توان از این وسیله به اشکال مختلف بهره برد برای مثال آرام کردن بچه‌های مبتلا به کولیک در هنگام گریه کردن و یا سرگرم کردن کودک در جلوی تلویزیون در حالت دراز کش. این محصول انواع مختلفی دارد و در جنس های مختلفی تولید میشود. نی نی لای لای چوبی، نی نی لای لای برقی و

.. از این دسته است.

نی نی لای لای چوبی

امروزه لوازم کودک در جنس های مختلفی تولید میشود ولی از مواردی که همیشه پر طرفدار است و قابلیت استفاده هم برای دختر و هم پسر ها است جنس چوبی است. این جنس در کنار انرژی خوبی که دارد بسیار مدرن و دارای جلوه زیبایی است. نی نی لای لای تولید شده توسط گونش کیدز از این نوع است. نی نی لای لای چوبی گونش کیدز یک تشک بسیار نرم با پارچه ضد حساسیت و دارای قابلیت شستشو دارد که حاوی کربند بوده و امنیت نوزاد را ایجاد میکند. این نی نی لای لای چوبی از نوع دستی است و میتوان تکان های ان را کنترل کرد. .

خرید نی نی لای لای -گونش کیدز

نی نی لای لای چوبی گونش کیدز از موارد بسیار پر طرفدار در سیسمونی ها است. برای خریداری کافی است وارد سایت شده و با بررسی جزییات سفارش خود را کامل کنید.