• اتمام موجودی
18

پیراهن رانیا

549,000 تومان
با خرید این محصول 549 کیدز کوین به شما تعلق می‌گیرد.
بستن
موجود شد خبرم کن
رنگ: سفید
رده سنی: ۸ تا ۹ سال
اتمام موجودی

  • جنس: لینن 
  • طرح: نرکیبی لینن با گلدوزی
  • نرمی و زبری: نرم
  • قواره: متناسب
  • شستشو: با آب سرد در ماشین لباسشویی
  • باز و بسته شدن: توسط زیپ مخفی از پشت کار
  • مدل یقه: گرد 
  • جزئیات مدل: مدل یقه گرد/ داری گلدوزی روی سینه/ نوارهای از جنس خود پارچه(لینن) در امتداد قد پیراهن تا روی نیمه کمر از جلو و پشت کار/ سبک و کاربردی /مناسب مراسم روزمره، رسمی و مهمانی ها
  • اندازه پیراهن: قسمت راهنمای انتخاب سایز را بررسی بفرمایید.

پیراهن رانیا

یکی از محصولات پرطرفدار مخصوصا در فصل بهار و تابستان پیراهن های دخترانه است. پیراهن دخترانه نخی و سبک ساده و یا طرح دار در رنگ های مختلف و شاد از موارد مورد پسند مادر و پدر ها برای دختر خانم ها است. امروزه پیراهن تابستانی دخترانه متنوعی در حال تولید است. 

یکی از پیشنهادات ما برای یک استایل تابستانی دخترانه پیراهن رانیا است. پیراهن رانیا یک پیراهن دخترانه  تابستانی کوتاه بدون استین با یقه گرد  است.

این پیراهن در سه رنگ سفید , لیمویی و ابی روشن از پارچه لینن با کیفیت بالا تولید شده است. جنس پارچه استفاده شده کاملا سبک و نرم و ضد حساسیت برای دخترها است. دوخت ملوس و نوار های چین دار کار شده در  جلو وپشت پیراهن باعث زیبایی کار شده است. همچنین گلدوزی سرخابی رنگ این پیراهن دخترانه باعث جلوه تابستانی این محصول شده است.

رنگ سفید این محصول با نوار های چین دار کار شده در جلو و پشت کار کاملا محصول را شبیه به یک لباس فرشته کرده است.

یکی از دغدغه مادر ها پوشاندن لباس به فرزندان است که برای راحت تر کردن کار مادر ها این پیراهن حاوی زیپ در پشت پیراهن است.

ست پیراهن رانیا

پیراهن رانیا به علت دوخت عروسکی میتواند به سادگی با انواع اکسسوری و کفش ها ست شود. کفش سالین در هر سه رنگ سرخابی و لیمویی وسفید میتواند گزینه مناسبی برای یک استایل تابستانی و رنگی  باشد. رنگ سرخابی کفش سالین و گلدوزی سرخابی رنگ پیراهن رانیا به همراه اکسسوری  یک ست شاداب درست میکنند. همچنین کفش سالین لیمویی به همراه پیراهن رانیا لیمویی یک ست زیبا مثل یک گل بابونه درست میکند. برای استایل فرشته مانند هم میتوانیم پیراهن رانیا سفید و کفش سالین سفید را باهم ست کنیم. همچینین میتوانیم پیراهن رانیا را با کفش کاترین و یا کفش رزا ست کنیم و یک ست شیک مناسب مهمانی و تولد داشته باشیم. همچنین برای عصر ها که کمی هوا خنک است میتوانیم با کت ژینا ست کنیم.

خرید انلاین پیراهن رانیا

پیراهن رانیا مناسب برای دختر های 3تا9 سال در سه رنگ متفاوت تولید شده است که میتوانید از طریق سایت گونش کیدز سفارش دهید. برای اطمینان از سایز میتوانید از جدول راهنما سایز استفاده کنید. همچنین برای ست کردن این پیراهن تابستانه میتوانید از پیشنهادی گونش کیدز استفاده کنید.     

A01005A077018-9

مشخصات

نوع شستشو
ماشین لباسشویی
نحوه شستشو
مجزا
مدل یقه
گرد
مدل آستین
حلقه ای
تولید مجدد
توقف تولید

مرجع خاص

ست پیشنهادی

پیراهن رانیا

549,000 تومان