• اتمام موجودی
8

پیراهن آلاله

470,000 تومان
با خرید این محصول 470 کیدز کوین به شما تعلق می‌گیرد.
بستن
موجود شد خبرم کن
رنگ: صورتی
رده سنی: ۷ تا ۸ سال
اتمام موجودی

  • جنس: کتان نخ
  • طرح: گل گلی
  • تنخور: آزاد
  • قواره: قواره دار
  • باز و بسته شدن: توسط دگمه از پشت یقه
  • جزئیات مدل: سر استین کش دار/ یقه اسیتاده/ دارای برش هفت شکل روی سینه و چین دار/دارای دو طبقه چین در پایین تنه پیراهن/بسیار خوش جنس و ایست دار
  • اندازه پیراهن: قسمت راهنمای اندازه را بررسی بفرمایید.

پیراهن آلاله

از موارد همیشه مورد پسند در فصل های بهار و تابستان لباس های گلدار و پر چین برای دختر خانم ها است. لباس های قواره دار و پرچین از انتخاب های مناسب برای انواع فرم بدنی(توپر و یا لاغر اندام) دختر خانم است. پیشنهاد گونش کیدز پیراهن دخترانه آلاله است. این پیراهن گلدار دخترانه  از جنس کتان نخ با یقه ایستاده و استین های بلند لب چین دار تهیه شده است. پیراهن  گلدار دخترانه آلاله در دو رنگ مورد پسند دختر خانم ها صورتی و بنفش با گل های رنگی تولید شده است. برای راحت تر پوشیده شدن این پیراهن دخترانه در قسمت پشت 3 دکمه صورتی رنگ دارد.

ست پیراهن چین چینی گلدار آلاله

این پیراهن دخترانه با پارچه گلدار میتواند هم به صورت پیراهن رسمی و هم به صورت پیراهن اسپورت و یا به صورت یک پیراهن تابستانی استایل شود. برای استایل شیک و رسمی میتوانیم پیراهن گلدار دخترانه آلاله را با کفش رنگی ساده مثل مدل کفش یارا، کفش پاپیونی ورنی و یا مدل نیل به همراه یک اکسسوری مو و یک کیف استایل کنیم. به عنوان یک ست اسپورت پیراهن چین چینی گلدار آلاله را به همراه کفش ال استار و یک کیف دوشی و یا کوله پشتی ساده به همراه اکسسوری مناسب مدل مو دم اسبی میتوانیم استایل کنیم. ست تابستانی پیراهن دخترانه آلاله به همراه کفش تابستانی مایا و یا رایان و یک کیف دوشی و یک کلاه میتواند تهیه شود.

خرید پیراهن دخترانه آلاله -گونش کیدز

برای خرید این پیراهن چین چینی گلدار دخترانه میتوانید وارد سایت شده و سایز مناسب را انتخاب کرده و خرید خود را کامل کنید. گونش کیدز برای خوشحال بودنش.

A01005A079117-8

مشخصات

نوع شستشو
ماشین لباسشویی
نحوه شستشو
دسته جمعی
مدل یقه
یقه ایستاده
مدل آستین
آستین بلند
تولید مجدد
توقف تولید

مرجع خاص

ست پیشنهادی

پیراهن آلاله

470,000 تومان