• اتمام موجودی
0

سویشرت الفی

690,000 تومان
با خرید این محصول 690 کیدز کوین به شما تعلق می‌گیرد.
بستن
موجود شد خبرم کن
رنگ: سرخ آبی
رده سنی: ۵ تا ۶ سال
اتمام موجودی

  • جنس: پلی استر
  • جنس آستر: تریکو درجه 1
  • چیب: دارای دو جیب مورب قابل استفاده در جلوی سویشرت
  • نرمی و زبری: نرم
  • ضخامت: متوسط
  • طرح: طرح کارتونی
  • جزئیات مدل: سوئیشرت دارای کلاه که کلاه متصل به بدنه میباشد/ دارای زیپ درجه ض برای باز و بسته شدن/ لبه ی استین کش دوزی شده/عدم نفوذ آب به داخل سویشرت/بسیار نرم و لطیف و مناسب پاییز و بهار
  • اندازه سوئیشرت: قسمت راهنمای انتخاب سایز را بررسی بفرمایید.

سویشرت الفی

با اتمام فصل تابستان و شروع هوا های به نسبت خنک مادر و پدر ها به فکر خرید لباس های متناسب با هوا و فصل پاییز میکنند. هوای فصل پاییز به طوری است مثل زمستان سرد و مثبل تابستان گرم نیست و در واقع یک هوای معتدل و خنک دارد.البته این هوا برای فصل بهار نیز است.  به همین خاطر لباس هایی که به نسبت ضخیم و یا قابلیت پوشیده شدن بر روی لباس دیگر را داشته باشند در این فصل ها متداول هستند. سویشرت دخترانه یکی از این محصولات است. پیشنهاد گونش کیدز سویشرت الفی با طرح عروسکی در دو رنگ زیبا است. سویشرت دخترانه الفی از جنس پلی استر است.  جنس این پارچه باعث جلوگیری از نفوذ سرما حاصل از باد های پاییزی و همچنین نفوذ اب به داخل سویشرت دخترانه میشود. سویشرت دخترانه فانتزی الفی از پارچه طرح دار تولید شده است. طرح پارچه  این سویشرت دخترانه فانتزی حیوانات رنگی است. رنگ حیوانات در طرح پارچه این سویشرت دخترانه فانتزی با توجه به رنگ زمینه ان متفاوت بوده و از رنگ های شاد و پر طرفدار بچه ها است. برای گرم تر نگه داشتن بچه ها این سویشرت دخترانه کاملا استر دوزی شده است. جنس پارچه استری تریکو است. علت استفاده از این نوع استری نرم و لطیف بودن و در عین حال ضد تعریق است. رنگ استری مورد استفاده در سویشرت با دیتیل حیوانات ان ست شده است. این سویشرت دخترانه فانتزی در دو رنگ پر طرفدار دخترانه سرخابی و بنفش روشن(یاسی) تولید شده است. این دو رنگ پر طرفدار به همراه طرح رنگی حیوانات باعث میشود  به راحتی با انواع رنگ ها ست شود. برای راحت تر پوشیده شدن این سویشرت دخترانه زیپ مناسب در قسمت جلوی محصول دارد. از موارد دیگر که بسیار حائز اهمیت است این است که سویشرت دخترانه الفی کلاهدار است. همچنین کش دوزی سر استین این سویشرت از موارد دیگر است. دو مورد کلاه و کش دوزی سر استین ها و همچنین زیپ این سویشرت دخترانه از جزییاتی است در برابر سرما این محصول را مقاوم میسازد.

ست پیشنهادی گونش کیدز برای سویشرت دخترانه فانتزی الفی

سویشرت دخترانه الفی با طرح های عروسکی مناسب برای استفاده روزمره و هم برای مهمانی ها است. در استفاده روزمره شلوار جین، کتان و پارچه ای تک رنگ به همراه بلوز تریکو ویا تیشرت در رنگ های متناسب میتواند استایل مناسب را بسازد. برای کامل کردن استایل روز مره میتوانیم از کلاه های تریکو و یا کلاه باکت و کوله و یا کیف دوشی به همراه کالج و یا کفش اسپرت استفاده کنیم. برای استایل های مهمانی میتوانیم از شومیز و شلوار و یا سارافون های تریکو و یا بافت به همراه جوراب شلواری و کفش مناسب به همراه سویشرت دخترانه الفی استفاده کنیم.

خرید سویشرت دخترانه الفی-گونش کیدز

برای خرید این سویشرت دخترانه فانتزی میتوانید وارد سایت شده و سایز مناسب را انتخاب کرده و خرید خود را کامل کنید. گونش کیدز برای خوشحال بودنش.

     

A01034A001135-6

مشخصات

نوع شستشو
ماشین لباسشویی
نحوه شستشو
دسته جمعی
مدل آستین
بلند
تولید مجدد
توقف تولید

مرجع خاص

ست پیشنهادی

سویشرت الفی

690,000 تومان