متاسفانه هیچ نتیجه‌ای پیدا نشد.

دوباره جستجو کنید

آغوشی

از دغدغه های خانم هایی که به تازگی بچه دار شده اند پیدا کردن یک راه حل برای انجام کار های روز مره و در عین حال رسیدگی به نوزادشان به صورت همزمان است. استفاده از آغوشی یک راه عالی برای اغلب والدین به‌ منظور نزدیک نگه داشتن کودک به خود است، در حالی که دستان شما را برای فعالیت‌های دیگر باز می‌گذارد. در واقع با استفاده از این وسیله رفت و آمدهای خانوادگی، دویدن و انجام کارهای خانه بسیار آسان می‌شود. انواع مختلفی اغوشی نوزاد وجود دارد که در رنگ بندی متفاوت تولید شده است. از دیگر دغدغه های مادر ها جاگیری لوازم  کودک است که ترجیحا لوازم کم جا گیر تر انتخاب میکنند. همچنین قابلیت شستشو لوازم کودک از موضوعات خائز اهمیت است.  به همین منظور اغوشی نوزاد در جنس های پارچه ای ترجیح داده میشود.

اغوشی پارچه ای

اغوشی پارچه ای نسبت به دیگر مدل های اغوشی نوزاد کم جا تر و قابلیت شستشو مناسبی دارد و بیشتر ترجیح داده میشود. جنس پارچه مورد استفاده در لوازم کودک بسیار حایز اهمیت است مخصوصا مواردی که به صورت مستقیم و مدت زمان طولانی در تماس با کودک است. جنس پارچه مورد استفاده در اغوشی نوزاد گونش کیدز نخ پنبه بوده و کاملا ضد حساسیت است.برای استفاده این اغوشی کافی است فقط یکبار کاتالوگ را بررسی کنید. از ویژگی این اغوشی پارچه ای این است که فاقد هر گونه دکمه و یا بند و زیپ است که پوست نوزاد اذیت شود و یا در حین پوشاندن مادر ها مشکلی نداشته باشند. نحوه بسته شدن این اغوشی پارچه ای به گونه ای است که فشار فقط به یک قسمت از بدن مادر ها وارد نشده و سنگینی وزن کودک بین شونه ها و کمر تقسیم میشود. در کنار راحتی مادر ها از مزایای دیگر اغوشی نوزاد ارتباط نزدیک بدن مادر و فرزند و حس ضربان قلب یکدیگر هست و همچنین دست و کمر کودک اذیت نمیشود.

خرید اغوشی -گونش کیدز

برای خرید اغوشی پارچه ای کاربردی کافی است وارد سایت گونش کیدز شده و با بررسی توضیحات این محصول با خیال راحت خرید خود را کامل کنید.