ست لباس زیر پسرانه هاوایی

تعداد در هر بسته: یک عدد زیرپوش و یک عدد شورت پادارپسرانه اندازه کمر شورت: کمر کش دوزی شده جنس: نخ پنبه طرح: چاپ دار کشسانی: دارد قواره: متناسب تن خور: استاندارد شستشو: شستشو با اب حداکثر 30 درجه سانتی گراد جزئیات مدل: دارای طرح هاوایی روی سینه / شورت پادار/ بسیار نرم و لطیف اندازه ست لباس زیر:...

265,000 تومان

ست لباس زیر اسپایدرمن

جنس: نخ پنبه طرح: چاپ دار کشسانی: دارد قواره: متناسب تن خور: استاندارد شستشو: شستشو با اب حداکثر 30 درجه سانتی گراد جزئیات مدل: دارای طرح اسپایدرمن  روی سینه / شورت پادار/ بسیار نرم و لطیف اندازه ست لباس زیر: قسمت راهنمای انتخاب سایز را بررسی بفرمایید.

270,000 تومان

لباس زیر

لباس زیر پسرانه شامل زیرپوش و شورت است.  زیر پوش نرم پسرانه از لباس زیر های مناسب فصل های مختلف است که قابل استفاده به صورت تکی همراه با شلوارک در فصل  بهار و تابستان و یا زیر لباس برای پوشاندن پهلو ها در فصل پاییز و زمستان است.  شورت بچه گانه چند  نوع دارد که نوع پادار و اسلیپ  از مدل های پرطرفدار و شناخته شده است. به صورت کلی لباس زیر به صورت روزمره استفاده میشود که ترجیح برلباس زیر رنگ روشن و لباس زیر ساده است. جنس مورد استفاده برای تولید لباس زیر بچه گانه اغلب از پارچه نخ پنبه استفاده میشود. استفاده از این پارچه به چند علت است که شامل قابلیت جذب بالا، گردش راحت هوا، جلوگری از عرق جوش شدن و حساسیت است. به صورت کلی لباس زیر به صورت روزمره استفاده میشود که ترجیح برلباس زیر رنگ روشن و لباس زیر ساده است.   

زیرپوش پسرانه

زير پوش پسرانه به چند مدل تقسيم مي شود که در نوع يقه و آستين با هم تفاوت دارند. زيرپوش آستين دار، نيم آستين و حلقه اي با يقه گرد و يا يقه هفت از انواع زیر پوش پسرانه است. اغلب ترجیح بر زیر پوش پسرانه  استین نحلقه ای با یقه گرد  است. این نوع از زیر پوش مناسب برای پوشیده شدن زیر پیراهن و بلوز استین کوتاه و بلند است به صورتی که فرم لباس را بهم نمیریزد. همچنین اکثر اوقات زیرپوش رنک روشن و زیرپوش ساده مورد انتخاب است تا قابل استفاده زیر انواع لباس رنگی را داشته باشد. زیر پوش پسرانه در فصل پاییز و زمستان بسیار پر طرفدار است چرا که یکی از نگرانی های مادر و پدر ها سرما خوردگی کودکان در فصول سرد و خنک سال است.استفاده از زیرپوش پسرانه برای پوشاندن پهلو ها مناسب است به طوری که زیر پوش  زیر لباس ها پوشیده و کیپ بدن میشود.زیرپوش نرم باعث گرم نگه داشته شدن کودکان میشود.


شورت پسرانه

شورت پسرانه چند  نوع دارد که نوع پادار واسلیپ از مدل های پرطرفدار و شناخته شده است. مدل پا دار برای جلوگیری از عرق سوز شدن مورد انتخاب است. همچنین مدل اسلیپ برای حرکات ازادانه و راحتی ران پا ترجیح داده میشود.  جنس پارچه مورد استفاده در این لباس زیر نخ پنبه است. پارچه مورد استفاده درلباس زیر پسرانه بسیار با دقت انتخاب میشود تا لباس زیر پسرانه و ضد حساسیت و بادوام  تولید شود.

خرید انلاین لباس زیر پسرانه-گونش کیدز

می‌توانید به سادگی از طریق سایت گونش کیدز برای بچه ها  انواع لباس زیر را  با مطالعه توضیحات برای اطلاع از مدل و جنس پارچه مورد استفاده و بررسی جدول راهنما سایز برای اطمینان از سایز خریداری کنید.