دمپایی حوله ای پاندا

جنس: نخ پنبه طرح: گلدوزی  نوع شستشو: دستی/ماشینی ماکزیمم درجه شستشو: 30 درجه سانتیگراد جزئیات مدل: دمپایی با طرح گلدوزی پاندا/ قابلیت جذب آب بسیار بالا اندازه دمپایی: قسمت راهنمای انتخاب سایز را بررسی بفرمایید.

180,000 تومان

حوله ی تن پوش پاندا

جنس: نخ پنبه طرح: گلدوزی و تکه دوزی نحوه بسته شدن: کمربند جیب: دارد کلاه: دازد قواره: متناسب نوع شستشو: دستی/ماشینی ماکزیمم درجه شستشو: 30 درجه سانتیگراد جزئیات مدل: حوله با طرح تکه دوزی پاندا روی کلاه و گلدوزی پاندا پشت کار و روی جیب/ دوختهای داخلی کار نوار دوزی شده/گلدوزی لوگو در قسمت پیش...

579,000 تومان

حوله پسرانه

حوله به‌عنوان یکی از ضروری‌ ترین کالاهای حمام با پوست ما ارتباط دارد و باید کیفیت بالایی داشته باشد. قاعدتا کیفیت حوله کودک بیشتر حائز اهمیت است چرا که پوست کودک بسیار حساس است. حوله ها انواع مختلفی دارند که حوله تن پوش یا حوله پالتویی رایج‌ ترین نوع حوله است. این حوله به دلیل اینکه مانند لباس پوشیده می‌شود و کل بدن را تحت پوشش می‌گیرد به حوله لباسی هم معروف است. حوله تن پوش کودک از نوع پر طرفدار است چرا که به راحتی پوشانده میشود و در برابر نفوذ سرما در حین حرکت کودکان مقاوم است.

حوله تن پوش پسرانه

 حوله تن پوش کودک مخصوصا برای پسر ها بسیار مناسب است چرا که جنب و جوش بالایی دارند و این نوع حوله با کمر بندی که دارد در برابر نفوذ سرما مقاوم است. حوله تن پوش پسرانه امروزه در طرح ها و رنگ بندی متفاوت تولید میشود. جنس مورد استفاده در حوله تن پوش پسرانه نخ پنبه است. این جنس باعث لطافت حوله کودک و مناسب برای پوست حساس انها است.  از طرح های پر طرفدار حوله تن پوش پسرانه مدل های حیوانات و در واقع حوله عروسکی است. این دسته از حوله کودک در طرح حیوانات مختلف مثل پاندا و در رنگ بندی های روشن مثل سفید کرمی، طوسی، لیمویی و .. تولید میشوند. حوله تن پوش پسرانه کلاه دار است تا از سرما خوردگی سر  به خاطر موهای نم ناک پسر ها جلوگیری کند. همچنین کلاه حوله تن پوش پسرانه برای گرفتن خیسی مو کودکان نیز استفاده میشود. طرح عروسکی حوله تن پوش پسرانه جلوه خاصی دارد و باعث میشود کودکان برای حمام کردن اشتیاق داشته باشند.             

ست حوله و دمپایی پسرانه

از محصولات حوله ای پر طرفدار دیگر دمپایی حوله ای است. دمپایی حوله ای ست حوله تن پوش تولید میشود. ست حوله و دمپایی پسرانه از ست های زیبا و پر طرفدار است که در سیسمونی ها اکثرا گذاشته میشود. ست حوله و دمپایی پسرانه در رنگ های یکسان و همچنین در طرح یکسان تولید میشود. جنس مورد استفاده در دمپایی این ست نیز نخ پنبه بوده و کاملا ابگیر است. دمپایی حوله ای در کنار زیبایی که دارد بسیار راحت است. همچنین در کنار ابگیری این محصول از لیز خوردن کودکان به خاطر خیسی کف پا انها جلو گیری میکند.

خرید حوله تن پوش پسرانه - گونش کیدز

برای خرید حوله تن پوش پسرانه در طرح عروسکی با ست دمپایی خود میتوانید وارد سایت شده و با بررسی سایز مناسب را انتخاب و خرید خود را کامل کنید.