یک محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

مایو لاوین

نرمی و زبری: نرم طرح: راه راه با طرح قلب جزئیات مدل: خاصیت کشسانی بالا/ دارای بند برای بسته شدن از پشت گردن اندازه مایو: قسمت راهنمای انتخاب سایز را بررسی بفرمایید..

199,000 تومان

مایو (لباس شنا)

از تفریحات همیشگی که در هر 4 فصل مرد استقبال بچه ها است شنا کردن و اب بازی در استخر است. لباس شنا و یا مایو اغلب از جنس پلی استر تولید میشود. این پارچه مصرفی قدرت کشسانی بالایی دارد و در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد. همچنین در برابر کلر که در اب استخر موجود است مقاوم است.امروزه لباس شنا و یا مایو در طرح های مختلف برای دختر خانم ها دو تکه و یا یک تکه و برای پسر ها به صورت یک تکه یه سره و یا شلوارک مانند در رنگ بندی تولید میشود.

مایو دخترانه

مایو دخترانه در فرم یک نکه  یا دو نکه در رنگ بندی شاد مثل صورتی و قرمز اغلب مورد پسند است. برای دختر خانم ها مایو های رنگی و چین دار گاها با چاپ شخصیت های کارتونی و محبوب انها تولید و استفاده میشود.

لباس شنا برای پسر ها

لباس شنا و یا مایو برای پسر بچه ها نیز از پارچه های طرح دار در رنگ بندی استفاده میشود. همچنین چاپ شخصیت های کارتونی نیز در مایو پسرانه رایج است.

خرید انلاین مایو-گونش کیدز

برای خرید مایو برای بچه ها و همچنین لوازم مورد نیاز برای آبتنی بچه ها مثل عینک و حوله میتوانید وارد سایت شده و خرید خود را انجام دهید.