کراوات

نوع: کراوات طرح: ساده ابعاد: ماکزیمم دمای شستشو: 30 درجه سانتی گراد باز و بسته شدن: توسط کش و ایستایی شکیل تر جهت راحتی استفاده برای  کودکان

97,500 تومان

ساس بند شایا

تعداد در هربسته: 1عدد ساسبند بعلاوه یک عدد پاپیون گردنی گروه سنی: 3تا 11 سال( کشسانی دارد)

175,000 تومان

پاپیون و کراوات

پاپیون و کراوات  از اکسسوری هایی است که کامل کننده استایل های رسمی و شیک است. پاپیون و کراوات پسرانه از دسته محصولاتی است که عنوان اکسسوری نام دارد ولی در واقع قسمتی از لباس است و جلوه خاصی به لباس میدهد.

کراوات پسرانه

کراوات پسرانه از دسته اکسسوری پر طرفدار است که سالانه در مدل های مختلف در مراسم های مختلف مخصوصا در مراسم های رسمی مثل عید نوروز، شب یلد،ا تولد ها،عروسی ها  و... استفاده میشود. کراوات پسرانه  در انوع طرح های راه راه ،خالدار، 4 خانه و یا ساده تولید میشود. همچنین کراوات پسرانه در جنس هایی مثل کشمیر، پنبه ای، لینن، ابریشمی و پشمی  تولید میشود. اغلب پارچه مورد استفاده در کراوات پسرانه پنبه ای و لینن است تا ایستادگی زیبا و همچنین لطیف و مناسب بچه ها باشد. اولین معنا و نحوه استفاده کراوات در کشور های مختلف متفاوت است به طوری که در فرانسه اولین بار نوار های ربان مانند بلند و باریک به عنوان کراوات به دور گردن در حین سوار کاری بسته میشد و معنای لغوی کراوات اسب تند رو است. همچنین در  روم کراوات از پارچه فوکال تهیه و برای جلو گیری از سرما خوردگی استفاده میشد و در کشور خودمان ایران کراوات در دوران ساسانیان کشف شد ولی در دوره پهلوی تقریبا دو سال بعد از رواج کلاه شاپو رواج پیدا کرد.  

پاپیون پسرانه

پاپیون پسرانه از دیگر گردن اویز های زینتی است که مثل کراوات پسرانه در طرح و مدل های مختلف  تولید میشود. پاپیون پسرانه در طرح های 4 خانه، خالدار، راه راه، گلدار و یا ساده در مدل های پروانه ای، خفاشی، نوک تیز و... تولید میشود. در حالت کلی پاپیون ها در چند مدل اصلی پاپیون از پیش گره زده ، پاپیون خود گره زده، پاپیون فشن فوروارد و.. است. پاپیون از پیش گره زده (pre- tied bow tie) اغلب برای بچه ها مورد استفاده است. این دسته از پاپیون پسرانه از پارچه براق و رنگ های به نسبت جیغ مثل قرمز تولید میشود. این دسته از پاپیون پسرانه کاملا گره خورده و اماده است و فقط کافی است توسط گیره ان به گردن بسته شود. پاپیون خود گره زده (self - tie bow tie) پاپیون پسرانه ای است که خودمان باید ان را گره بزنیم و قابلیت تنظیم اندازه پاپیون و بند دور گردن است. جنس پارچه مورد استفاده در این پاپیون پسرانه میتواند پنبه ای، لینن، کشمیر و.. است. پاپیون فشن فوروارد (fashion forward bow) پاپیونی است که از پوست و پر حیوانات و پرندگان تولید میشود و بیشتر جنبه فانتزی دارد.  

خرید انلاین پاپیون و کراوات پسرانه -گونش کیدز

برای خرید پاپیون و کراوات پسرانه  در طرح های مختلف و رنگ بندی زیبا به صورت ست با محصولات دیگر   میتوانید قسمت پاپیون و کراوات  را در سایت گونش کیدز بررسی و خرید خود را کامل کنید.