متاسفانه هیچ نتیجه‌ای پیدا نشد.

دوباره جستجو کنید

کیف کمری

از مدل های کیف دخترانه میتوانیم به مدل کیف کمری دخترانه اشاره کنیم.  در حالت کلی کیف کمری برای استفاده روزمره و برای حمل راحت وسیله ها در حین خرید و البته برای دختر خانم ها در حین بازی تولید شده است. از مواردی که در خرید کیف کمری دخترانه  باید ان دقت کنیم اندازه ان است. کیف کمری دخترانه نیز مثل مدل های دیگر از کیف دخترانه در اندازه های مختلف تولید می شود. نسبت به استفاده و البته جثه باید اندازه مناسب در کیف کمری دخترانه را انتخاب کنیم. همچنین از موارد دیگری که حائز اهمیت است جنس و کیفیت بند و زیپ مصرفی و همچنین قابلیت تنظیم بند ان است. کیف کمری دخترانه هم به صورت ضربدر روی شانه و هم به صورت کمری مورد استفاده است.

جنس کیف کمری دخترانه

از عمده ترین ها میتوانیم به برزنت چرم و پارچه ای اشاره کنیم. نوع چرمی کیف کمری دخترانه بسیار مقاوم است. همچنین کیف کمری دخترانه چرمی ضد اب بوده و بسیار پر طرفدار است. اگر بخواهیم به نوع پارچه ای اشاره کنیم میتوانیم از تنوع و جذابیت رنگ بندی ان بگوییم. پارچه های به نسبت ضخیم و طرحدار و رنگی بیشتر برای کیف کمری دخترانه ترجیح داده میشود. کیف کمری دخترانه در جنس برزنت بیشتر در ست های کوله پشتی مورد استفاده است. امروزه مدل هولوگرامی و فانتزی در طرح های عروسکی نیز تولید و پر طرفدار از طرف دختر خانم ها است.

خرید انلاین کیف کمری دخترانه- گونش کیدز

برای دیدن و خرید کیف کمری دخترانه کافی است قسمت کیف دخترانه را در سایت بررسی کرده و با بررسی جدول راهنما و رنگ بندی مناسب با لباس دخترخانمتان را خریداری کنید.