• اتمام موجودی
5

کیف ویلی

420,000 تومان
با خرید این محصول 420 کیدز کوین به شما تعلق می‌گیرد.
بستن
موجود شد خبرم کن
رنگ: شیری
اتمام موجودی

 • جنس: قیطان نخ پنبه
  طرح: ساده با دسته رنگی به شکل رنگین کمان
  تعداد جیب خارجی: ندارد
  آستر: ندارد
  ابعاد کیف: 25 سانتیمتر عرض کیف و 14 سانتیمتر بلندی بدنه کیف
  تعداد محفظه اصلی: یک عدد
  جزئیات مدل: کیف بسیار ضخیم و ایست دار و با دوام/ مناسب ست شدن با انواع لباس اسپورت و مجلسی

کیف ویلی

از محصولات پرطرفدار از طرف دختر خانم ها انواع کیف ها هستند. کیف ها به عنوان کامل کننده استایل های مختلف از موارد کاربردی و زیبا هستند. امروزه از دغدغه مادر ها خرید کیف دخترانه  فانتزی و یا خرید کیف دخترانه  تابستانه است. اولین طرح و مدلی که با گفتن کلمه کیف به ذهن میرسد کیف های  قیطانی و حصیری هستند. این دو نوع از کیف ها برای استایل های ساحلی بسیار پرطرفدار است . پیشنهاد گونش کیدز کیف ویلی قیطانی با بافت ظریف و رنگ نود است. کیف ویلی با رنگ شیری و دسته های رنگی با بافت قرمز و زردو کالباسی در شکل رنگین کمان میتواند با انواع شومیزدخترانه و شلوار و یا پیراهن دخترانه ست شود. جنس قیطان استفاده شده نخ پنبه است که باعث یک بافت ظریف و مرتب شده است.

ست کیف ویلی

کیف ویلی قابلیت ست شدن با انواع پیراهن های تابستانی وساحلی و یا پیراهن های شیک را دارد. کیف ویلی با داشتن بافت قیطانی میتواند با انواع کلاه ها با بافت حصیری و یا قیطانی و همچنین انواع کفش و صندل کنفی و قیطانی ست شود. پیشنهاد گونش کیدز کلاه شرلی و صندل مایا است. این کیف با رنگ نود قابلیت ست شدن با انواع رنگ ها را دارد که این رنگ ها میتواند ترکیبی از رنگ های دسته رنگین کمانی این کیف و یا رنگ های دیگر باشد. همچنین برای یک ست رسمی میتوانیم پیراهن اوان را همراه این کیف و کفش مایا ست کنیم. برای اکسسوری نیز میتوانیم از اکسسوری با نماد رنگین کمان  استفاده کنیم.

خرید انلاین کیف ویلی

کیف ویلی را میتوانید به عنوان یک کیف دخترانه فانتزی از سایت گونش کیدز خریداری کنید.همچنین میتوانید برای ست کردن این کیف دخترانه زیبا از قسمت ست پیشنهادی گونش کیدز استفاده کنید.

A03008A00502000

مشخصات

نوع شستشو
دستی
نحوه شستشو
مجزا
تولید مجدد
در انتظار تولید مجدد (شارژ)

مرجع خاص

ست پیشنهادی

کیف ویلی

420,000 تومان