• اتمام موجودی
1

سویشرت پایلوت

690,000 تومان
بستن
موجود شد خبرم کن
رنگ: آبی
رده سنی: ۵ تا ۶ سال
اتمام موجودی

  • جنس: پلی استر
  • جنس آستر: تریکو درجه1
  • جیب: دارای دو جیب مورب در جلوی سوییشرت
  • نرمی و زبری: نرم
  • ضخامت: متوسط
  • طرح: طرح کارتونی
  • جزئیات مدل: سوئیشرت دارای کلاه که کلاه متصل به بدنه میباشد/ دارای زیپ درجه ض برای باز و بسته شدن/ لبه ی استین کش دوزی شده/بسیار نرم و لطیف و مناسب پاییز و بهار
  • اندازه سوئیشرت: قسمت راهنمای انتخاب سایز را بررسی بفرمایید.

سویشرت پایلوت

خرید لباس هایی که هم از لحاظ ایجاد گرما و راحت ست شدن مورد تایید از طرف مادر ها و از لحاظ رنگ و طرح مورد تایید از طرف بچه ها باشد از دغدغه های امروزی مادر ها است. سویشرت پسرانه پایلوت پیشنهاد گونش کیدز است که هر دو ویژگی را دارد. رنگ ابی زمینه این سویشرت پسرانه به همراه طرح هوا پیما های رنگی کاملا مورد پسند بچه ها است.  اگر از طرف دیدگاه مادر ها بخواهیم بررسی کنیم میتوانیم به استری ضد تعریق این سویشرت پسرانه اشاره کنیم. در حالت کلی این سویشرت پسرانه اسپرت از پارچه پلی استر که مقاومت خوبی در برابر سرما و نفوذ اب دارد تولید شده است. همچنین استر دوزی این سوبیشرت پسرانه از جنس تریکو و در رنگ متناسب با طرح پارچه اصلی کاملا ضد تعریق و مناسب حرکات زیاد بچه ها است. این سویشرت پسرانه اسپرت دو جیب در قسمت جلویی دارد. از جزئیات دیگر این سویشرت پسرانه اسپرت استین های کش دوزی شده است که از نفوذ سرما به داخل جلوگیری میکند. و از مزایای دیگر که مورد اهمیت مادر ها است کلاه دار بودن این سویشرت پسرانه است.

ست پیشنهادی گونش کیدز برای سویشرت پسرانه اسپرت پایلوت

سویشرت پسرانه اسپرت پایلوت با طرح هوا پیماهای رنگی مناسب استایل شدن برای فصل های بهار و پاییز است. این سویشرت پسرانه برای استفاده روزمره در مدرسه مهد کودک هنگام بازی و خرید مناسب است. برای استایل کردن این سویشرت پسرانه اسپرت میتوانیم از انواع شلوار جین کتان و یا پارچه ای به همراه بلوز دورس هودی و یا یک پلیور نازک استفاده کنیم. رنگ شلوار و بلوز انتخاب شده بهتر است ار رنگ هواپیما های کار شده در پارچه سویشرت پسرانه پایلوت باشد. برای کامل کردن استایل میتوانیم از ملاه تریکو و یا کپ و کفش کالج یا اسپرت استفاده کنیم.

(سویشرت پایلوت برای دختر خانم هایی که رنگ ابی و طرح هواپیما و سفر کردن را دوست دارند قابل استفاده است و به راحتی برای دختر خانم ها یک ست اسپرت را درست میکند.)

خرید انلاین سویشرت پسرانه پایلوت-گونش کیدز

برای خرید سویشرت پسرانه پایلوت  برای استایل های روزمره  کافی است وارد سایت گونش کیدز شده  خرید خود را کامل کنید. گونش کیدز برای خوشحال بودنش

B01031A001175-6

مشخصات

نوع شستشو
ماشین لباسشویی
نحوه شستشو
دسته جمعی
مدل آستین
آستین بلند
تولید مجدد
توقف تولید

مرجع خاص

ست پیشنهادی

سویشرت پایلوت

690,000 تومان